Každý všední den 8:00 - 20:00
Postaráme se
o vaše zuby
Být v péči zkušeného stomatologa se vyplatí. Svěží dech, zářivý úsměv a zdravé zuby po celý život můžete mít nyní i vy.
Provoz zubní kliniky “ADELA DENTAL CARE”
Vážení pacienti,
naším primárním zájmem je ochrana zdraví a bezpečnost Vás, Vašich rodin a našich zaměstnanců.

Jsme plně vybaveni pro provoz v současných podmínkách a zavedli jsme komplexní opatření, abychom chránili Vás i sebe.

Recepce je pacientům k dispozici telefonicky nebo emailem, objednávání pacientů je na konkrétní dobu s časovým rozestupem pro řádné dodržování hygienického režimu.

Nenavštěvujte, prosím, naši ordinaci v případě, že:
  • Máte jakékoli příznaky nemoci – zvýšená teplota, kašel, potíže s dýcháním, bolest hlavy, …
  • Nebo jste byli v kontaktu s lidmi, kteří mají tyto symptomy

Děkujeme za pochopení.
Tým Adela Dental Care

Zubní ordinace Adéla Dental Care, s.r.o.

Tak jako zbytek těla, i zuby potřebují pravidelnou péči. A základní pravidlo péče o chrup zní, nepodceňovat pravidelné prohlídky v zubní ordinaci.

Přesvědčte se sami, že návštěva zubaře nemusí představovat nepříjemný zážitek. V Centru zubní medicíny, Adéla Dental Care, s.r.o. se věnujeme každému pacientovi individuálně, s laskavým a ohleduplným přístupem. Nezapomínáme, že lidskost a úsměv na rtech nic nestojí a přesto dokáží divy.

Noví pacienti

Věnujte svým zubům zdraví. Staňte se naším pacientem, který dostane odbornou péči s úsměvem a bez bolesti. Stačí jedno kliknutí.

Proč zvolit nás?

Stomatologie a dentální hygiena

Jsme moderní pracoviště stomatologie a poskytujeme komplexní zdravotní péči o chrup dospělých i dětí. Naše zkušené zubařky vás mimo jiné zbaví zubního kazu bez bolesti, provedou profesionální bělení zubů a vyřeší ostatní obtíže s chrupem. Součástí našeho týmu jsou i šikovné dentální hygienistky, které vás naučí nejen základům zubní hygieny.

Stop bolesti zubů

Nečekejte, až vás přepadne bolest zubů a navštivte naše stomatologické pracoviště včas. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, materiály a postupy tak, aby péče zubaře byla pro pacienta bezbolestná a pohodlná. Naším cílem je jediné. Spokojený pacient, který na příští návštěvu naší zubní ordinace přijde rád a s úsměvem.