arrowUp

Bělení zubů

+420 608 882 224
info@adeladentalcare.cz

Zdravé a zářivě bílé zuby nemusí být jen výsadou celebrit. Mohou být i vaší vizitkou. Oslňujte úsměvem a nechte na profesionálech, aby bělení vašich zubů provedli šetrným způsobem.

 

Bělení zubů provádíme třemi způsoby:

  • Beyond– ordinační bělení zubů pomocí lampového systému   LightBridge
  • Beyond– ordinační bělení bez lampy
  • Domácí bělení – připravíme vám speciální nosiče a bělení zubů si budete užívat v pohodlí domova.

BĚLENÍ ZUBŮ BEYOND

Na naší klinice si pacienti mohou vybrat ze dvou druhů bělení zubů – domácí a ordinační.
Při ordinačním bělení zubů používáme Beyond. Je to moderní metoda, která využívá působení světla na zuby, pokryté speciálním gelem. Hlavní složkou (35 %) obsahu tohoto gelu je peroxid vodíku. Společnost Beyond vyvinula lampový systém LightBridge. Nabízíme variantu bělení i bez aktivační lampy za použití systému Beyond. Mezinárodní klinické výzkumy ukázaly, že bělení Beyond je účinnou a zcela bezpečnou metodou bělení zubní skloviny.Na domácí bělení se v ordinaci provedou otisky Vašeho chrupu na přípravu nosičů a v další návštěvě, většinou do týdne, Vám budou odevzdány bělící gely a předveden způsob jejich aplikace do nosiče. Vaším úkolem bude nanést doma gel do nosičů, nosiče přitisknout na zuby a mít je v ústech přesně po tu dobu a tak často, jak Vám lékař určí. Bělící gely máme 2 typy, kdy gel na denní bělení má pacient v nosiči v průběhu dne po dobu 1-2 hodin a gel na noční bělení, který je aplikován do nosiče a ponechán v ústech celou noc. Většinou proces bělení trvá kolem 2 týdnů. 

Chcete o našich metodách bělení zubů vědět víc? Přečtěte si článek naší zubní lékařky a hygienistky MDDr. Adély Tikovské, DiS. 

A jaká je cena za bílé zuby? 2500 - 9000 Kč (dle metody bělení).

JAK PROBÍHÁ BĚLENÍ?

Součástí služeb naší dentální hygieny je i estetické bělení zubů. Prohlédněte si fotogalerii našich pacientů a nechte se inspirovat. Navštivte Adela Dental Care a odcházejte se zářivě bílým úsměvem, který budete chtít rozdávat na všechny strany.

+
+
+

ZUBNÍ ŠPERKY

Šperky na zuby Skyce jsou třpytivé kamínky, které dodají úsměvu lesk a třpyt. V ústech nijak nepřekáží a nevyžadují zvláštní péči.

Chcete krásu svých bílých zubů ještě víc podtrhnout? Ozdobíme vám je zubními šperky, kdykoliv si budete přát.

Skyce - šperk/kamínek na zub: 1000 Kč

bg
iconAdela Dental Care
Dentální centrum Folimanka
Na Folimance 17
120 00 Praha 2
icon+420 608 882 224
iconinfo@adeladentalcare.cz

Zubní ordinace Adéla Dental Care, s.r.o.

Tak jako zbytek těla, i zuby potřebují pravidelnou péči. A základní pravidlo péče o chrup zní, nepodceňovat pravidelné prohlídky v zubní ordinaci.

Přesvědčte se sami, že návštěva zubaře nemusí představovat nepříjemný zážitek. V Centru zubní medicíny, Adéla Dental Care, s.r.o. se věnujeme každému pacientovi individuálně, s laskavým a ohleduplným přístupem. Nezapomínáme, že lidskost a úsměv na rtech nic nestojí a přesto dokáží divy.