Každý všední den 8:00 - 20:00

Naše služby

Naše zubní ordinace poskytuje kompletní stomatologické služby. Od prevence zubního kazu až po zubní náhrady. Každému pacientovi věnujeme maximální péči a vždy si zakládáme na bezbolestném a pohodlném vyřešení všech jeho obtíží s chrupem.

Nabízíme následující služby

Preventivní stomatologii

 • Vstupní vyšetření - (skládá se z důkladného vyšetření chrupu a pomocných vyšetření jako rtg + OPG)
 • Dentální hygiena + bělení zubů
 • Parodontologické vyšetření

Estetickou a protetickou stomatologii

 • Bílé kompozitní výplně (používáme nejmodernější materiály - inspiro, enamel)
 • Inlaye, onlaye (kompozitní/keramické)
 • Keramické/metalokeramické korunky

Endodontické ošetření
Ošetření kořenových kanálků

Dětskou stomatologii
Zoubky dokáží pěkně potrápit dětskou dušičku. Navštěvujte pravidelně dětského zubního lékaře, předejdete tak mnoha proplakaným nocím. V Adéla Dental Care se věnujeme dětské stomatologii v plném rozsahu péče a maximálně se snažíme našim pacientům pobyt v zubařském křesle zpříjemnit.

Vybavení zubní ordinace

Dbáme na to, aby ošetření v naší zubní ordinaci bylo pro pacienty vždy příjemné. Proto klademe vysoké požadavky nejen na schopnosti našeho personálu, ale i kvalitu vybavení. Používáme nejmodernější zubařské přístroje, které pomáhají k bezbolestnému ošetření zubů s maximálním efektem.

Kofferdam
Kofferdam je operační mikroskop Zeiss, rtg heliodent + OPG, intraorální kamera.
Všechny výkony jsou prováděny s pomocí „kofferdamu“ - blány izolující pracovní pole a poskytujíc lékaři možnost kvalitněji a přesněji pracovat. Pacientovi se během vyšetření dostává vyššího komfortu.

Operační mikroskop
Operační mikroskop je optické zařízení, které umožňuje prostorové vidění a zvětšení ošetřovaného zubu.
Zubní lékař pracuje při 5 až 30-ti násobném zvětšení. Součástí mikroskopu je výkonný světelný zdroj, který intenzivně osvětluje celé pracovní pole. Lékař tak má vynikající detailní přehled o ošetřovaném zubu.
Použití mikroskopu při jednotlivých výkonech: vyšetření chrupu, estetické výplně, ošetření kořenových kanálků - endodoncie (obor, kde má použití operačního mikroskopu zcela zásadní význam). Vnitřní prostor zubu a kořenové kanálky jsou pro lidské oko bez optických pomůcek zcela nerozpoznatelné. Ošetření bez optických pomůcek snižuje úspěšnost ošetření až o 50%.
Operační mikroskop nám umožňuje mít dokonalý přehled o vnitřním prostoru zubů (kořenových kanálcích). Naše zkušenosti nám pomáhají úspěšně řešit celé spektrum možných komplikací endodontického ošetření, jako je odstranění zalomeného kořenového nástroje, nedokonale ošetřené kořenové kanálky s komplikovaným průběhem atd.
Můžeme tak kvalitně ošetřit zuby, které by jinak musely být vytrženy. Úspěšnost ošetření s operačním mikroskopem přesahuje 96%.
Zobrazovací systémy + pomocná vyšetření (intraorální digitální rtg, OPG - panoramatické digitální rtg, intraorální kamera)

Softlase PRO - Laser pro měkké tkáně
Laser používáme k retrakci tkáně, k otiskům, ke konturování dásní či k laserem asistované léčbě parodontu, je to ideální nástroj pro výkony na měkkých tkáních. V porovnání s tradičními chirurgickými zařízeními, jako je elektrokauterizace, je působení laseru šetrnější a předvídatelnější a často nevyžaduje lokální anestézii.

Lasery ve srovnání s tradiční metodou/elektrokauterem - výhody

 • Účinné a efektivní odstranění měkké tkáně
 • Vynikající zástava krvácení Bezpečné kolem implantátů! Obvykle nevyžaduje žádná topická anestetika
 • Snížená pooperační bolestivost a lepší hojení
 • Žádný ústup dásní
 • Menší otok a nepohodlí
 • Není nutný parodontální obvaz ani šití

VECTOR - Přístroj pro léčbu paradentózy
Pokud již došlo k napadení zubů paradentózou, a kolem zubů se vytvořily parodontální kapsy, jsme schopni je léčit přístrojem VECTOR®, který je vůbec prvním bezkontaktním přístrojem na léčbu paradentózy.
Tenoučká sonda se zavádí přímo mezi zub a nemocnou dáseň a pomocí rozkmitání tekutiny nebo leštících médií v tomto prostoru se šetrně leští povrch zubu. To umožňuje hojení přilehlé dásně a její připojení k zubu pomocí nově vzniklé epiteliální výstelky.